Banner 2

Çocuklarınız, hastalarınız, yaşlılarınız, özürlü yakınlarınız ve personelinizin anlık olarak takibini sağlar. Kişi takip cihazımız sayesinde çalışan personeliniz, pazarlamacınız size yalan söyleyemeyecek. Yaşlı hastalarınız artık kaybolmayacak, çocuğunuz nerede düşünmeyeceksiniz. GE-001 cihazı GSM şebekesi ve GPRS kullandığından takip edilen kişi dünyanın neresinde olursa olsun, kişiyi GEOS Takip Sistemi Üzerinden maksimum 3 metre yanılma payıyla görebileceksiniz. Hatırlatırız 3m bir araba boyudur. Dünya üzerinde ve katagorisinde dahada küçültülmüş ve geliştirilmişbir GPRS takip cihazı yoktur. Bu muhteşem cihaz ile harita üzerinden anlık takip yapabildiğiniz gibi pc başında olmadığınız dönemlerde yer tespiti size detayları ile SMS veya E-mail olarak bildirilecektir. Şarz edilebilir pili ile simkart şebekesine ve hava şartlarının değişimine göre ortalama 8 ila 24 saat arası çalışabilmektedir.

Yük ve Depo Sıcaklık / Nem Takip Sistemi, sağlıklı besin tedarik zincirinde aracın yük bölümü ile sabit soğuk hava depolarının ve diğer lokasyonların sıcaklık bilgilerinin merkezden izlenebilmesini, belirlenen sıcaklık limitlerinin dışına çıkıldığında merkezin uyarılmasını ve raporlarının oluşturulmasını sağlayan bir sistemdir. İhtiyaca bağlı olarak sisteme entegre edilen nem sensörü özelliği ile aracın yük bölümünün ve sabit soğuk hava depolarının nem oranı da ayrıca merkezden takip edilebilmekte, uyarı gönderilebilmekte ve raporları alınabilmektedir.

Sistem sayesinde özel çağrı merkezlerinden veya taksi duraklarından müşteriye en yakın taksinin veya çekicinin yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Araç içindeki LCD ekran sayesinde müşterinin bulunduğu adres yazılı olarak gönderilmekte, araçta navigasyon yapılabilmekte, işe başlama bitirme zamanları ve yapılan toplam kilometre bilgisi iş kayıt numarası ile birlikte kayıt altına alınmakta ve raporlanmaktadır.

Servis Araçları Planlama ve Kontrol Sistemi, servis araçlarının rota planlamasının yapılması, güzergahlarının çizilmesi, adreslerin harita üzerinde konumlandırılması, personellerin servislere iniş ve biniş bilgilerinin elde edilmesi ile bu bilgilerin internetten ve cep telefonlarından sunulması işlevlerini yerine getiren sistemdir. Servis araçlarının güzergahları, Türkiye'nin 81 ilinde harita üzerinde belirlenebilmekte ve bu sayede doğru planlama ve fiyatlandırma yapılabilmektedir. Servisten yararlanan personeller gruplara ayrılabilmekte ve doluluk oranındaki belirsizlikler ortadan kaldırılabilmektedir. personellere verilen kimlik birimleri sayesinde öğrencilerin servise iniş, biniş saatleri izlenebilmektedir. Personellerin doğru zamanda doğru yerlerden alındığının ve indirildiğinin kontrol edilmesi ile yanlış anlaşmaların ve itilafların önüne geçilebilmektedir. Araçların, veliler ve firma yöneticileri tarafından izlenebilmesi ile sürücü ihlalleri anında kontrol edilebilmekte, hız ihlalleri önlenebilmekte ve böylece servis araçlarına olan güven artmaktadır.

Zırhlı Araç Takip Sistemi; değerli yük taşıyan araçların takibinin yapılması, oluşabilecek aksaklık ve her türlü tehlikenin minimize edilmesi için geliştirilmiştir. Değerli yük taşıma yapılan araçlara yerleştirilen takip cihazları ile yetkili kullanıcılar internet üzerinden online (canlı) veya geçmişe yönelik olarak zırhlı araçları izleyebilir, detaylı bilgilere ulaşabilirler. Sisteme tanımlı zırhlı araçların güzergahları, dağıtım noktaları gibi bilgiler yetkili kullanıcılar tarafından online olarak programlanabilir ve alarm durumları değiştirilebilir. Araçlara takılan cihazlar sayesinde araçların detaylı konum bilgileri, yakıt durumu, taşıdığı yük durumu, gsm / gprs şebekesi aracılığı ile kontrol merkezine aktarılır.

Petrol Taşımacılığı yapan Firma araçlarının özellikle Şehir içinde ve Şehirdışında uyulması gereken hız limitlerinin üstüne çıkmalara çok karşılaşılan bir durumdur. Tanker Takip Sistemi üzerinden her araç veya belirlediğiniz araç gruplarına yönelik olarak Hız limitleri belirleyebilirsiniz. Belirlenen Hız Limitleri ile araçların bu hız limitlerini aşması durumunda sistem üzerinden anlık olarak takip edebilir veya Petrol Tanker Takip Yazılımı üzerinden geçmişe dönük olarak bilgileri raporlayabilirsiniz. Bunların Yanısıra araçların gün içinde yapmış olduğu, hız, bekleme, rölanti gibi birçok bilgiye Tanker Takip Sistemi yazılımı üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Alt kullanıcılar açabilir ve araçlar için gruplar oluşturabilirsiniz.

İşletmelerin teknolojik önceliklere,kurallarına,taşıma şekline,yük cinsine ve değişken parametrik koşullara göre esnek çözümler sunar.