Bose

Şenbayrak Grup

10 Ocak 1981 yılında kurucumuz Sayın, Adnan Şenbayrak tarafından faaliyetine başlayan Şenbayrak Grup; 4 showroom, 2 servis, 1 petrol istasyonu, 60'ın üzerinde çalışanı ile yaşadığı toplumla barışık çalışanlarının mutlu, huzurlu ve başarılı olduğu daha çok insanın çalıştığı, daha çok vergi verildiği, çalışanlarının daha iyi ücret aldığı, sosyal sorumluluğun gereğinin bugünkü gibi değil, daha Kurumsal bir çerçevede yapıldığı, kazancını yine Türkiye için faydalı, çalışanlarımızın onur duyduğu bir şirket olmak istiyor.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın memnuniyetini sürekli kılmak ve iş süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çağdaş, adil, insan odaklı ve tüm paydaşlarımıza katma değer yaratan insan kaynakları sistemlerini geliştirmek ve uygulamak. Böylece, vizyonumuzu geliştirecek iş gücünü kazanmak, geliştirmek ve şirket içi devamlılığı sağlamak temel görevimizdir.

Vizyonumuz

Şenbayrak Grup tüm çalışanlarının yeteneklerini kullanıp geliştirebilecek bir şirket haline getirerek sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden biri olmak.

Banner 1 Banner 2